GÜNÜMÜZÜN DÜNYASINA BİR KOLTUKTA SİZ AYIRIN

Bizim Hikayemiz

İlk okul yıllarını dahi ücretsiz web sitesi kurma imkanı veren sistemler ile web siteleri yaparak, kodlama konusunda kendini geliştirip kırık İngilizcesiyle yurt dışında yapılan kodlama nedir , nasıldır diye okuya okuya yaptıkları web siteleriyle ilk paralarını kazanan ve o ilk kazanılan paranın mutluluğuyla bu işe hala daha devam eden bir kaç genç arkadaşın kurduğu bir firmadır Stark Ajans. Bu genç arkadaşlar uzun süre başka reklam ajanslarına web siteleri yaptılar, kendileri müşterilerine işler yaptılar. Grafik, sosyal medya, internet reklamcılığı gibi konularda da kendilerini geliştirip artık kendi markamızı yaratmanın zamanı geldi diyerek kolları sıvadılar. Markanın temelini üniversite yıllarının başında atarak, profesyonel anlamda hazır olduklarına emin olana kadar başka reklam ajanslarında çalışıp, kendilerini büyük firmaların işlerini yaparak bir çok konuda geliştirdiler.

Sonraları başka firmaların adı altında yaptıkları onlarca işinde öz güveniyle eksisini artısını gördükleri bir çok ajansın kritiğini yapıp kendi iş prensiplerini yaratarak Stark Ajans – Dijital Reklam Ajansı olarak kendi markalarını yarattılar.

Şimdilerde ise Stark Ajans imzasını attıkları bir çok web sitesi, grafik tasarım işleri, seo işleri, reklam yöneticiliği işleri ile sektörde tamda bekledikleri gibi çoook hızlı bir yükseliş yakaladılar.

Felsefemiz

Stark Ajans kalite, inovasyon ve hız esaslarını kendine ilke edinmiş işin ilk başlarında da olduğu gibi yurt dışındaki tasarım trendlerini hala takip eden bu sebeple de müşterilerine bir kaç yıl sonra moda haline gelecek tasarımlar hazırlayarak ,müşterilerini her daim rakiplerinden bir adım önde tutmayı planlayarak iş yapmaktadır. Şimdilerde çok daha fazla duyduğumuz bir terim var hayatımızda bizim yıllardır takip ettiğimiz bir trend “Fütüristik tasarımlar “. Sizinde artık bu fütüristik işler ile buluşup müşterilerinizin diğer ajanslara “şöyle bir tasarım istiyorum” diye gösterdiği bir firma haline gelmenizin zamanı geldiyse , sizleri bekliyoruz.
Bizi Hemen Arayın

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz veya hala karar veremediniz mi ?
0232 484 06 82

İletişime Geçelim


Size Özel Teklif Gönderelim

Bir web sitesi tasarımı, online reklam, sosyal medya yönetimi veya özel tasarım işiniz mi var ? Bize detayları gönderin size özel bir teklif hazırlayalım !

Teklif İste